Viesu grāmata

    Piemēslotāju pārmērīgas darbošanās dēļ viesu grāmata ir uz laiku slēgta.

Ja vēlaties, šeit varat ierakstīt atsauksmi par mūsu iecirkni.

Lapa interesanta, bet piekritu, ka vajadzētu vairāk informācijas. Bildēm aprakstus. Vairāk informācijas par padomju laikiem un iedzīvotājiem. Vai tad tikai ēbreji šeit dzīvoja, dzīvo? Kur krievi, latvieši?
Zaiga
Rīga
Pirmdien, 2006. gada 24.aprīlī, plkst. 18:25:17 pēc Latvijas laikaregards from usa to maskachka
alladin
ca, us
Trešdien, 2005. gada 21.septembrī, plkst. 20:17:02 pēc Latvijas laikaNu ļoti laba lapa, prieks bij te iegriezties. Uzreiz gan jāsaka, ka man ir arī savtīgi nolūki- rakstu kursa darbu par forštati un izmantoju daļu no pieejamās informācijas. Lapas veidotājiem varētu ieteikt papildināt fotogaleriju un vairāk izvērst vēstures izklāstu, jo doma jau ir ļoti laba- parādīt maska4kas pievilcības. ja pilsētas tēvi kaut kad lems par tūrisma attīstības iespējām priekšpilsētā, tad šī lapa varētu kļūt ļoti populāra kalpot kā pamats jebkāda veida aktivitātēm, saistītām ar rajona kultūras dzīvi un tā. Novēlu turpināt iesākto un neapstāties grūtību priekšā!
nauris kļaviņš
jaunjelgava-rīga-valmiera, lr
Otrdien, 2005. gada 1.februārī, plkst. 15:36:59 pēc Latvijas laikaBija interesanti, bet gribeejaas vairak atrast pilniigaaku veestures izklaastu arii par padomju laikiem un it sevishkji par katru mikrorajonu atsevishkji, piem. Daarzciemu, taa celshanas gadi utt.
Evita
Rīga, LR
Piektdien, 2004. gada 12.novembrī, plkst. 10:23:38 pēc Latvijas laikadiezin paplana taa informaacija, ir pieejami vairaaki informaacijas avoti par maskavas forshtati. iesaku tomeer vairaak pieveersties arii maskavas forshattes dibinaataajiem un krieviem, kas apdziivoja sho rajonu.
Ilga
Rīga-maskachka, LV
Svētdien, 2004. gada 17.oktobrī, plkst. 19:21:32 pēc Latvijas laikaĻoti jauka mājaslapa, vēl jaukāk būtu protams ja būtu vairāk attēlu un info par vēsturi arī padomjlaikos, kas labs noticis, kas tagad notiek.
Patīkami bij te iegriezties.
dace

Ceturtdien, 2003. gada 20.novembrī, plkst. 17:15:04 pēc Latvijas laikaPievienot savu ierakstu

Aizpildiet ieraksta veidlapu un nosūtiet. Obligāti jāuzraksta vārds un ieraksta teksts.

Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Mājas lapa:

Pilsēta:

Valsts:

Ieraksta teksts:


*

© Tīmekļa iecirkņa "Maskavas forštate" veidotāji